درباره پارسیا لایتینگ

مجموعه روشنایی پارسیا در عرصه لوازم برقی ساختمان و روشنایی منازل با تجربه 20 ساله خود کاملا به روز عمل می‌کند و تمام افرادی که در این مجموعه افتخار دادند و با ما همکاری می‌کنند، در همین رشته فعالیت نموده و متخصص هستند.
از اینرو مشتریان عزیزی که به ما لطف داشتند و هم‌اکنون از خدمات ما استفاده می‌کنند، از این بابت اطمینان خاطر داشته، که کارها و سفارش‌هایی که به مجموعه ما محول می‌کنند بسیار دقیق بررسی و ترتیب اثر داده خواهد شد.

یکی از مزایای ویژه پارسیا لایتینگ ارائه مشاوره رایگان به شما مشتریان گرامی می‌باشد. بنابراین شما دوستان عزیز می‌توانید، هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری از تیم فنی پارسیا مشاوره دریافت نمایید. مجموعه پارسیا با بهره‌مندی از بهترین کارشناسان در زمینه فروش لوازم برقی و روشنایی و صنعتی اجرایی ساختمان‌ها، منازل، کارخانه‌ها، سوله‌ها و … فعالیت می‌کند.
گروه پارسیا می‌توانند شما را در طراحی و اجرای هر چه بهتر و سریع‌تر پروژه‌های ساختمانی، اجرای دکوراسیون روشنایی منازل، اجرای ملزومات روشنایی و صنعتی کارخانه‌ها، اجرا و تهیه ملزومات تابلو برق مسکونی و صنعتی، تهیه و ارسال کالا‌های روشنایی، صنعتی و الکتریکی شما را یاری کنند.

گالری تصاویر محصولات

گالری تصاویر محصولات تولیدی و طراحی شده توسط تیم پارسیا لایتینگ

منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم!

کارشناسان پارسیا لایتینگ هر روز آماده مشاوره و راهنمایی شما عزیزان هستند.